Leden 2016

Mýtoman & erotomanka

16. ledna 2016 v 20:00 | Lenka |  od anděla až po zet
Co do diagnóz jsme téměř ideální dvojka. On kecá a já mu to žeru. Funguje to. Nadšeně poslouchám všechny jeho historky, bez většího přemýšlení, kolik z toho, co říká, je pravda. A když se náhodou zamyslím na skutečností čeholiv, nezpochybňuji velmi osobní gesta, milé úsměvy a něhu v jeho očích (tolik podobnou té, kterou si pamatuju od pana anděla!), na těch naopak stavím. A že jako erotomanka mám extrémně vyvinutou schopnost stavět si vše k obrazu svému.

Na našem posledním loňském setkání by možná stavěla i nejedna žena, která erotomankou není. Mnoho slov, úsměvů, dotyků a dokonce i objetí. Vše tak nějak přirozeně. Víc mluvil on, já se usmívala, vyptávala, ale ani jsem se neostýchala říct, co mě napadalo. Cítila jsem se s ním velmi dobře. Očekávála jsem tedy, že to nabere další vývoj a že mi s ním zase bude hezky. Jenže to bysme nesměli být samolibý mýtoman a plachá erotomanka. Nakolik jsme nevyrovnaní, natolik nevyrované je to mezi námi.

Teplé návleky na nohy

15. ledna 2016 v 21:30 | Lenka |  recenze
Také vám je zima, jen se na předpověď počasí na následující týden podíváte? Máte připravenou čepici, šálku a rukavice? Možná jste na ten mráz vybaveni dobře, možná vám ještě něco chybí... Návleky!

Pamatuju si, že to byla hitovka, když jsem byla malá. A poslední dobou jsem je začala vídat znovu - ať už v obchodech nebo v ulicích - takže jsem se na chvíli zamyslela nad tím, zda bych si neměla jedny také pořídit. A když jsem uviděla tyhle knoflíčkovo-kraječkové, byla to láska na první pohled... musela jsem je mít! :)

Jen pozor: ty nohy k nim nedodávají!
Nohy musíte mít vlastní. Pokud jste menšího vzrůstu, možná vám návleky budou zahřívat i kolínka, mně však při mé výšce a jejich délce 55 cm stačí jen pod kolena, ale nevadí. Hřejou hezky...