Srpen 2014

Moment 35/52

31. srpna 2014 v 20:00 | Lenka |  momenty roku 2014
Pátek, pár minut, možná čtvrt hodiny před pátou odpoledne.....

Hory jsou krásné...

28. srpna 2014 v 20:00 | Lenka |  cestou necestou
Citát z Malého prince "Hvězdy jsou krásné, protože je na nich květina, kterou není vidět." jistě znáte. A takhle nějak já civím na Hory, v srdci maje jednoho pána... :) Přinesou mi čtyřlístky, které jsem tam na louce našla, štěstí?


Kouzla dopravních terminálů

26. srpna 2014 v 20:00 | Lenka |  od anděla až po zet
S muži, kteří se mi líbí a jejichž kouzlu jsem podlehla, není nesnadné se potkat. Stačí znát jízdní řád. Spoustu jízdních řadů... :D A nebo si ho včas vyhledat. V době, kdy se mi líbil pan anděl, jsem na něj mnohokrát čekávala na zastávce, abych se s ním mohla svézt. Teď už tolik odvahy nemám, abych nastoupila do vozu, který bude řídit Roman. Ne dokud to nebude chtít on. Pak s ním klidně pojedu až na kraj světa. Zatím si podle jeho příjezdů a odjezdů plánuji "náhodná" setkání... :) A tak jsem se před odjezdem do Prahy nemohla nechat připravit o jeho skutečně zářivý úsměv, který mi věnoval, když jsem viděli, a na který jsem si tam poté nejednou vzpomněla. Ale když jsem byla v Praze na autobusovém nádraží, kam jezdí pan anděl, nemyslela jsem na Romana vůbec...

Unisex hodinky s LED diodami

25. srpna 2014 v 21:30 | Lenka |  recenze

Tentokrát mi z poštovnézdarma.cz dorazilo něco, co určitě udělá radost především hravým pánům, ale určitě i některým crazy holkám. Jedná se o tyto originální hodinky zobrazující čas pomocí modrých a bílých LED diod, které je možné objednat v černé nebo bílé barvě.

Nejsou sice určeny výhradně pro muže, ale konkrétně tyto černé jako by říkaly: "chci na chlapskou ruku!" :) Níže jsem umístila fotografii hodinek na mé ruce, která není nikterak jemná, a přesto vypadají jako bych si je půjčila od mého muže. Takže, když do toho můžou mluvit i hodinky, já říkám taky: "ideální dárek pro chlapa!" ;)

Však i rozměry jsou uzpůsobené spíše mužské ruce: průměr ciferníku přes 4 cm, délka pásku 24 cm a šířka asi 2 cm. Pásek je vyroben ze silikonu a vypadá odolně.

Moment 34/52

24. srpna 2014 v 20:00 | Lenka |  momenty roku 2014
Úterý, někdy kolem jedenácté večer. Jsem plná dojmů z večerní procházky Prahou, nadšená z výhledu z okna hotelového pokoje (ne snad, že by byla byla vidět celá Praha, ale to železniční depo!) a hlavně, když seskočím z okna, lehám si do postele a neležím v ní sama. Když večer, co večer, usínáte sami, je usínat vedle někoho velmi příjemnou změnou... přitulit se k němu a sdělovat si dojmy... Jen, kdyby hned neusínal! :)

Celá ta krátká dovolenka v Praze byla skvělá! Fotky jsou zde, zde a zde... a ještě mám pro vás schovanou jednu vyprávěnku o tom, koho je možné v Praze potkat, když víte, kam ho jít hledat... :)

Večerní Praha (2)

23. srpna 2014 v 20:00 | Lenka |  cestou necestou

Strávili jsme v Praze dvě noci, fotky z první procházky kolem Vltavy jste mohli vidět tady a teď vám zprostředkuji druhé stmívání nad Prahou a Vltavou...

Fata Morgana (botanická Praha)

22. srpna 2014 v 20:00 | Lenka |  cestou necestou

Dalších pár fotografií z dovolené v Praze. Botanická - jediný cíl, který jsme si předem naplánovali...

Večerní Praha (1)

21. srpna 2014 v 20:00 | Lenka |  cestou necestou

Pojďte se se mnou podívat, jak se nad Vltavou stmívá...

Moment 33/52

17. srpna 2014 v 20:00 | Lenka |  momenty roku 2014
Neděle odpo. Týden dovolené přede mnou a na mě nečekaně až příliš mnoho plánů. Těším se...
Je potřeba však ještě uspokojit chuť a potřebu shoppingu. Vyrážíme nakupovat! Někdy z jara jsem si ve stejném obchodě zkoušela krásnou bundičku - tehdy mi ta největší, kterou měli, byla malá a vzhledem k tomu, že se těžko dalo předvídat, jakou velikost budu potřebovat na podzim, třináct set by byl nesmysl za ní dát. A teď jsem ji objevila ve výprodeji! Za tři sta pade, poslední dvě ve velikostí mnohem menší než tehdy... a je mi úplně krásně!!! :)

Když nakupujete o tři, čtyři velikosti menší oblečení než ještě před půl rokem, je to skvělý pocit! ;)

(ne)smělé rozhovory

14. srpna 2014 v 20:00 | Lenka |  (ne)malé radosti
Pokud nejste nesmělý introvert, je asi zcela běžné, že co chvíli s někým hovoříte. V opačném případě to tak časté není. Ne že bychom to nepotřebovali, ale většinou nám to působí (ne)malé obtíže. Já osobně nezávazné rozhovory s lidmi, na kterých mi zvláštním způsobem nezáleží, nevyhledávám. Nemá to pro mě smysl se přemáhat, stejně by to vypadalo křečovitě. Na druhou stranu mám kontakty s lidmi vpodstatě ráda! A někdy na mě udělají dojem i ti, na kterých jsem si myslela, že mi vůbec nezáleží... :)

Je to hodně zmatené, že? Pokud něco podobného nezažíváte, asi příliš nechápete. Ale co kdybych vám to zkusila vysvětlit?

Stříbrné náušnice s lesklým povrchem

12. srpna 2014 v 21:30 | Lenka |  recenze

Pro pořízení nových náušnic není třeba mít žádný zvláštní důvod. Nové náušnice se hodí vždy! Obzvlášť, když Vás trápí PMS, naštval Vás šéf nebo máte nějaký ten nový objev... ;)

Já sama náušnice miluju, neboť je to geniální doplněk, kterým můžete svůj outfit jedině vylepšit. Skutečně jsem snad nikdy neviděla náušnice, které by byly nevkusné.

Na poštovnézdarma.cz mají široký výběr náušnic v akčních cenách včetně doručení do Vaší poštovní schránky již od 29 Kč! Já jsem si vybrala tyto stříbrné, nádherně lesklé ve tvaru kapek...

Oslnily mě svým zářivým leskem, který je i ve skutečnosti takový jako na fotografiích, a také originálním vzhledem.

Moment 32/52

10. srpna 2014 v 20:00 | Lenka |  momenty roku 2014
Top okamžik tohoto týdne jsem vám již odhalila... čtěte zde! ;)
Stálo se to ve čtvrtek, přibližně ve tři čtvrtě na devět dopoledne. A od té chvíle jsem se přestala usmívat jen, když se zdálo, že se někde ztratila čtrnáctiletá netěř - naštěstí byla za čtvrt hodiny nalezená. Určitě ten přiblblej úsměv znáte! Snažila jsem se ho eliminovat - třeba v kanceláři za pracovním stolem nebyl úplně na místě, ale nešlo to. Usmívala jsem se, i když jsem plavala. Přes všechny ty myšlenky, které mi pořád běží hlavou, jsem nebyla schopná se na nic soustředit. A vlastně jsem ani nechtěla zahánět tu vzpomínku na toho až neuvěřitelně sexy chlapa, na nestoudnou blízkost, která mezi námi byla, na jeho neodolatelný úsměv a uhrančivost jeho očí... Zaháněna však byla. Často ji totiž následovala nutkavá myšlenka, že on je přece jen komediant! Možná... přesto je mi od čtvrtka strašně hezky... :)

Říkal mi Leni

7. srpna 2014 v 20:00 | Lenka |  od anděla až po zet
Po xté jsem ho požádala, aby mi přestal říkal "mladá paní".
Začal mi říkat "Leni, Leničko..."
Dostalo mě to, vzhledem k tomu, že si na něj myslím čtyři roky.
Chtěla jsem si na něj šáhnout a přesvědčit se, že je skutečný.
Udělala jsem to.
Pohladila jsem ho po paži...

Moment 31/52

3. srpna 2014 v 20:00 | Lenka |  momenty roku 2014

Čtvrtek odpoledne po práci, u babičky. Má jeden z těch dní, kdy se chce zbavovat pokladů ze skříní, které tam celý život hromadila. Vybrala pro mě "krásnou zelinkavou" noční košili po své mamince. Abych babi udělala radost, tak si ji zkouším a pak musím několikrát opakovat, že v nočních košilích nikdy nespím, takže ji skutečně nepotřebuju. Jak se dalo očekávat, je jí to líto. A začíná vyjmenovávat kolik košilek tam ještě má. "Černou, ale ta nemá široký ramínka..." Černá s úzkými ramínky, to zní docela dobře. Nechám si ji ukázat a nejen, že se do ní hned obléknu, ale jsem unesená... proti té zelinkavé vypadá skvěle! A je jako ušitá přesně na mě!!! Jeden by nevěřil, že prababičky měly takové sexy noční prádélko! :)

Beru si ji, protože sexy košilka se může hodit! ;) Navíc je po prababičce; co kdyby byla kouzelná?! :) Jaké sny by se mi v ní asi zdály? :)))

Moment 30/52