#zažítněcosnového! (1)

7. května 2014 v 20:00 | Lenka |  myšlenky slečny Lenky
Bylo nebylo... ale jednou se to třeba stane...

Půjdu z práce, možná budu po celém dni unavená nebo otrávená a budu se těšit na tu chvíli, kdy za sebou budu mít nákup i cestu domů a zavřu za sebou dveře od bytu. Zatímco půjdu přes parkoviště k autu, budu přemýšlet třeba nad tím, co koupím a nebo co podniknu o blížícím se víkendu. A až budu sahat do kabelky pro klíče od vozu, upoutá mou pozornost papírek za stěračem. Zase nějaká reklama, pomyslím si a natáhnu se pro ni, abych ji vyhodila. Na složeném papírku ale bude rukou napsáno "pro Tebe". To mě překvapí, prohlédnu si kousek toho papíru a pak se rozhlédnu kolem dokola, zda někde neuvidím autora toho psaní. Když neuspěju, sednu si do auta a papírek rozbalím. Bude na něm jen krátký, ale za to milý vzkaz, vyznání a nebo pozvání na schůzku!

Zažili jste už něco podobného? Ne? A chtěli byste?
A nebo byste raději někoho takto překvapili? Udělejte to! ;)
 


Komentáře

1 Gábi Gábi | 11. května 2014 v 21:58 | Reagovat

:) V pátek, když jsem šla z práce, vzpomněla jsem si, Leni, na tento Tvůj milý sníček... ale za stěračem nic nebylo. :( Jinak se ta situace velmi podobala Tvému popisu.
No, nevadí... třeba někdy příště. ;)
Co si vzpomínám, tak kromě různě hloupoučkých reklam, které nečtu a vadí mi už tím, že je musím vyhazovat, jsem za stěračem našla pouze jednou malý složený papírek. Text, ani telefonní číslo nebylo to moje vysněné.

2 Lenka Lenka | 13. května 2014 v 20:25 | Reagovat

Gábi, a co bylo na tom papírku, který jsem tam našla? Nebyl růžovej? Takovej jsem tam jednou měla, když jsem špatně zaparkovala... :D A co dnes? ;)
Já jsem si na ten sen vzpomněla, když jsem šla dnes z práce. Ne však, že bych očekávala nějaké psaní, ale chtěla jsem ho potají za stěrače zastrčit. Propisku jsem měla, ale pak už jen papírový kapesníčky. Krom toho, že než šel domů, tak tak pršelo, že se mu kapesníček rozmáčel (ale prý se to dalo ještě přečíst), tak mě viděl z okna, jak mu ten kapesníček za stěrač strkám... Nevyšlo to. M. můj trik už prokoukl, tak příště musím nechávat vzkazy za jinými stěrači... :D :D :D

3 Gábi Gábi | 13. května 2014 v 22:07 | Reagovat

Papírek, růžovej nebyl, Leni. :) A to jsem nevěděla, … asi proto, že jsem ještě nikdy pokutu neplatila. Tedy ani nedostala.  
Jo, a co bylo na papírku? Zhruba si to pamatuju. Našla jsem ho za stěračem při návratu k autu na parkovišti obchodního centra a bylo tam rukou napsáno - Chtěl bych se s vámi obchodně setkat a telefonní číslo.  Jenže já jsem nikdy s ničím neobchodovala a ostatní auta takové papírky okolo neměla. No, tak bych si papírkovou poštu nepředstavovala. Ani náhodou. :)
A co dnes? Dnes zase nic. Ale vůbec nic. A můžou za to kuny! Do rána se mi totiž nějak záhadně a totálně vybil akumulátor. Autíčko zůstalo před domem, kdo by mi tam dával papírky, že ano, a já jsem musela do práce autobusem.
Uvidíme co zítra, … ale to jen když se mi podaří vrátit akumulátor na své místo. :D

4 Lenka Lenka | 14. května 2014 v 19:45 | Reagovat

Kuny se byly v noci projet a pak zapomněly zhasnout světla? :D Ta představa se mi zdá vtipná, ale jinak vím, jak hloupý je ten okamžik, když otočíš klíčkem a... a nic :/   Tak snad už autíčko zase jezdí a, kdyby ne za stěračem, tak Tě nějaké milé překvapení brzy čeká! ;)

5 Gábi Gábi | 15. května 2014 v 22:42 | Reagovat

:D :D :D Já jsem myslela, že jim bylo v noci zima, vlezly si do motoru, aby se ohřály a při té příležitosti nedopatřením zkratovaly baterii. A ono ne.
Máš pravdu, byly se projet a zapomněly zhasnout... krasavice. To pak bylo panečku překvapení. A dopořádku jsem to musela dávat (taky) já. ;) Ale už je to zase všechno dobré.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama