Leden 2014

Moment 4/52

26. ledna 2014 v 20:00 | Lenka |  momenty roku 2014
Páteční odpolední nákup, DM drogerie. Vybíráme pro M. novou vůni. Líbí se mi hned ta první, kterou si stříkám na hřbet levé ruky. I M. je spokojen. Jinou už nezkoušíme. Zatímco si vybírá ještě šampón, znovu očichávám levou ruku. U pokladny znovu, pak před prodejnou, pak ještě mnohokrát v supermarketu, cestou domů v autě a doma. Znovu a znovu... Voní krásně!

Moment 3/52

19. ledna 2014 v 20:00 | Lenka |  momenty roku 2014

Slunečné sobotní dopoledne.
Modré nebe bez mráčku, v údolí mlha.
V pračce světlé prádlo (konečně budu mít oblíbené žluté a růžové tričko! :) ), v troubě čevabčici, na kuchyňské lince mísa salátu.
Zvuky víkendové pohody: pračka a trouba.
K tomu jako bonus pocit, jako by se všechno dělalo samo.
A já můžu jen háčkovat... a dělat si plány na odpoledne a hlavně na neděli!

Moment 2/52

12. ledna 2014 v 20:00 | Lenka |  momenty roku 2014
Pondělní večer, spíš už noc. Říkám si, že už bych měla být v posteli, ale přesto pobíhám po bytě... respektive od šatníku k zrcadlu a zpátky. Chci být zítra co nejkrásnější! Chci překonat jeho "já ji odněkud znám", které se mě tak dotklo. Sukni, ale co k ní? Žádné (čisté) tričko se mi nehodí k růžovým náušnicím a ty růžové náušnice chci. A jeho chci taky. Nebo alespoň chci, aby on chtěl mě! Mé oblíbené žluté tričko je asi ve špíně... ne tahat ho tam odsud nebudu! Stejně se k němu ty růžový náušnice nehoděj! A je ten svět vůbec fér? Já si tu budu půl večera lámat hlavu s tím, co na sebe, zkoušet si polovinu mého šatníku, a on si vezme uniformu a právě v ní bude nejkrásnější! Že bych se vzala taky košili? Tu šedivou proužkovou s růžovým vnitřkem límce a manžet? Hmmm... seděla mi líp, když jsem si kupovala. A zase bude, až zhubnu. Ale to nebude do rána!!! K těm růžovým náušnicím nic jiného nemám! Měla bých jít spát a ne tu dělat blbosti! A zvlášť kvůli němu ne! Červené korále? A ne že si zbývající část noci budu ten zítřek nějak malovat! Jsem mu ukradená!!! Červené korále a do vlasů červený květ? Ten je dost nezapomenutelnej, ne? A on už viděl... a možná se mu to i líbilo; ten den si pamatuju, náhodou jsme se potkali a on byl tak milej! Jo, aha, ale v hlavě mu to asi neutkvělo, protože on mě přece jen odněkud zná a neví odkud! Po více než třech letech, co k němu vzhlížím?! Ne, kytku do vlasů zase někdy příště! Tak jenom ty korále? Na černý tričko s výstřihem? Stojí mi ten stres vůbec za to, když si mě pak ani nevšimne? Stojí!

Moment 1/52

5. ledna 2014 v 20:00 | Lenka |  momenty roku 2014

Nedělní poledne. Po prohlídce zámku Sychrov. Mlha a zima. M. a já. Společné pózování před objektivem. Úsměvy. Držení se za ruku... ze jeho zmrzlou ruku. Těšení se na teplejší dny. Ale i tak ta letošní zima bez sněhu a mrazů není špatná!