Únor 2011

Rychlost světu vládne!

27. února 2011 v 19:29 | Lenka |  myšlenky slečny Lenky
"Nudíte se? Kupte si medvídka mývala..."
Kdo by neznal Postřižiny? Strejčka Pepina (toho na prvním místě! :D ), krásnou paní sládkovou a pány ze správní rady pivovaru...
Jestli doba, kterou ten úžasný snímek zachycuje, byla dobou změn a zkracování, jaká je teprv ta naše doba?
O medvídcích mývalech si asi povídat nebudeme, protože se nenudíte, že? ;)

Neštěstí ve hře, štěstí v lásce?

22. února 2011 v 20:34 | Lenka |  myšlenky slečny Lenky
"Jak to děláš, že pořád něco vyhráváš?" ptala se onehdá Corly, když jsem se tu zmínila, že jsem získala volňásky do kina. Předtím to byl balíček DVD v parodii na literární soutěž, andělíček u Janynky na blogu a crazy prstýnek na blogu belgické fintilky... prostě štěstí.

Říká se: štěstí ve hře, neštěstí v lásce. Ale naštěstí nic není tak jednoznačné, ono to s těmi výhrami bylo trošku jinak. Jen andělíček nezklamal a, asi že byl ochraňován zhůry nebes, došel v pořádku. Ale crazy beruškový prstýnek se cestou z Francie nějak polámal, balíček DVD jsem po čtvrt roce ani neviděla a webová stránka, kde jsem ho vyhrála, je už pár dní v rekonstukci a lístky do Palace Cinemas asi platí do všech kin, jen do toho v našem krajském městě asi ne... prostě smůla.

Omalujte si léto!

19. února 2011 v 19:21 | Lenka |  cestou necestou
V létě se mi zdálo, že slunečnice musí být nutně vyfocené barevně. Ale ta vzpomínka na žlutou krásu během zimy natolik vybledla, že se spokojím i s černobílým obrázkem... a docela se mi líbí! ;)

P1020481

Pane, nešel byste do kina?

12. února 2011 v 14:20 | Lenka |  myšlenky slečny Lenky
Mám na ledničce jeden poukaz na návštěvu wellness centra, který jsem dostala jako vánoční pozornost od zaměstnavatele.
Mám na ledničce dvě vstupenky do divadla - první řada na představení Postel plná cizinců, na které jsem chtěla jít už před rokem, ale pak mi ho zrušili z důvodu přerušení dodávky elektrické energie - hned druhý nebo třetí den po zahájení předprodeje jsem si po ně znovu zašla. 
A přibudou mi na ledničce dvě volné vstupenky do Palace Cinemas, které jsem včera vyhrála (vůbec jsem na výhru nepomýšlela, jen jsem hlasovala v anketě o nejhezčí knižní lovestory)...

Moje lednička bude vypadat, jako bych nevedla bůhvíjaký rušný život.

Pana Romana běžeti s kufrem viděti...

8. února 2011 v 20:19 | Lenka |  od anděla až po zet
... nepatrný úsměv zpět na tvář znovu získati.

K dosažení optimálního stavu bych však potřebovala pana barevnějšího takhle potkávat častěji a nemusel by jen běhat... že by třeba na chvíli zpomalil, abych se pokochala tím jeho usměvavým kukučem... :)