Když dva se spolu nudí...

11. května 2010 v 18:07 | Lenka |  myšlenky slečny Lenky
"Nehodím se pro manželství. Bohužel! Nesnáším totiž všednost.
Když nastanou všední dny, žena je najednou neviditelná. Začíná to pomalu, ale pak to graduje. A tak musí stále dokazovat, že taky existuje, že chce být zdravena, líbána, oceňována, že chce být brána vážně.
Když nastanou všední dny, jsou muži strašně unavení. Když nastanou všední dny a zpočátku tak ochotný a obětavý přítel už nenakupuje ani neumývá nádobí, natož aby vařil nebo stlal postele, naopak se oproti dřívějšku objevuje doma se zarputilým výrazem ve tváři a očekává, že bude obsloužen (ačkoliv ví, že žena také celý den pracovala), je to pro mě začátek konce.
Já neumím být neviditelná. Znám svou cenu. Chci milovat a být milována. Chci projev citů a vášnivé pohledy. Chci, aby se mi rozbušilo srdce, když se muže dotknu. Chci se chvět a vzdychat a umírat touhou." dočetla jsem se včera v knize Ofélie se učí plavat a skoro se mi k tomu nechce nic dodávat. Vše bylo řečeno.


Maximálně se s touto myšlenkou ztotožňuji a částečně i se zatím zamlčeným pokračováním: "Chci se milovat s mnoha muži, ale zároveň chci strmou kariéru. S těmito předsevzetími jsem přiletěla do Paříže."

Do Paříže jsem zatím fakt neodletěla. Po kariéře netoužím, stačí mi ta, kterou mám; rozumějte takovou ne úplně náročnou práci, kde trávím tak akorát času a za kterou dostanu tolik korunek, abych nikterak nestrádala. A po několika mužích také neprahnu, ale nějakému dobrodružství, i kdyby zase mělo zůstat pouze v té platonické rovině, bych se ani trochu nebránila...

Vadí mi ta nuda - klidně tomu říkejte stereotyp, pro mě je to nuda - která předpokládám zavládne v každém vztahu, a chtěla bych s ní nějak bojovat. Avšak po x letech vztahu je to jako boj s větrnými mlýny. A to prosím zastávám tento názor, aniž bych s partnerem bydlela. Před těmi necelými x lety se mě moje sestra pravidelně dotazovala: "A to se spolu jako celý život budete každou sobotu scházet a jinak nic?!" Teď už bych jí mohla odpovědět - ne každou sobotu, časem to přeslo v trávení společných nedělí! :) - ale ona už se jen ptá: "A to se k Tobě M. nikdy nenastěhuje?!" nebo "A to s M. nechcete bydlet spolu?!"

Asi ani ne, já sama si to neumím představit ani trochu. Přišla bych i o to minimální kouzlo, které prožívám v rámci těšení se na ten náš společný čas. To že těšení občas přechází ve zklamání je věc jiná... a stejně se zase příště těším a snažím se vymyslet program. Jestli se těší i on, to s jistotou nevím, ale program nevymýšlí. To zůstává pravidelně na mně.

Jsou dny, kdy bych někde trajdala venku, i kdyby to mělo být jen za barákem v lese, nebo se nějak kulturně vyžívala, a jsou dny, kdy se mi nechce dělat vůbec nic a jen bych si s ním chtěla někam zalézt a jen si užívat jeho blízkosti. Maximální blízkosti. A čím víc je těch prvních dní, tím víc mi chybí ty druhé. A úplně nejhorší varianta nastává, když se mé představy a plány nesetkají s jeho zájmem. Je tu nuda. Hrozná a nekonečně dlouhá, pro oba dva nesmírně otravná... tak leda, že bychom si začali každý číst svou knížku nebo tak něco, ale to by pak zase postrádalo smysl to, že jsme vůbec spolu... tak nevím.

koláž
Období nudy je ideálním časem pro mé nápady! Nikoliv "milovat se s mnoha muži" jako Ofélie, ale třeba jen maličký románek si prožít... a s ním i kouzlo všech těch prchavých okamžiků... třeba i jen ta (dávno minulá) pomíjivost toho, jak se ten anděl zase krásně usmál...

Bez toho se mi život zdá fakt tak nudný!


P. S:: vím, že tenhle můj obrázek z polyvore.com jsem sem už dávala, ale když on se mi sem zase tak krásně hodí... a navíc je snad nejzdařilejší z těch, které jsem tam vytvořila (jako že už jsem dlouho žádný nevytvořila!); mám pro něj tak nějak slabost... ;)
 


Komentáře

1 KatyRZ KatyRZ | Web | 11. května 2010 v 18:39 | Reagovat

Hmm tohle mě zaujalo. Asi proto, že s tím naprosto a bytostně nesouhlasím :D. Zdá se mi to poněkud sebestředné a jednostrané tímto způsobem pohlížet na vztah. Copak ono je to jen o tom, jak se muž chová k ženě? Není to také o tom, jak se žena chová k muži? Copak žena občas nepřijde domů z práce a nedělá na muže nepříjemné obličeje? atd. :D Když ženská potká toho pravého, pak s ním bude chtít být a nad takovýma "volovinama" s odpuštěním, už nebude přemýšlet .... Za pár měsíců budu slavit se svým mužem 14té výročí vztahu a nemohu souhlasit s tím, že nuda zavládne v každém vztahu ;) .

2 Lenka Lenka | Web | 11. května 2010 v 19:04 | Reagovat

Ano, Katy, je to jednostranné... přece jen to bylo napsané z mého pohledu a nikoliv pohledu toho druhého. Jistě, že i my ženy nejsme vždy dokonalé, ale myslím, že co se projevování citů a velmi nezbytných projevů zájmu a jiných maličkostí, které dodávají vztahu romantiku a s ní i ten pocit, že ten vztah opravdu stojí i na něčem jiném než setrvačnosti, tak v tom jsou muži hodně pozadu, respektive umí to pouze, když si ženu chtějí získat... a tahle špetka koření, ať jsme na sebe s partnerem jakkoliv hodní, mi prostě chybí... a sebestředně si po ní stýskám! :)
Ale pokud to takhle máš i po těch letech, tak Ti to jen přeju! ;)
A tiše závidím! :D

3 Kerria Kerria | E-mail | Web | 11. května 2010 v 19:27 | Reagovat

Taky nesouhlasím.
V životě (vč. vztahu) platí "Jaký si to uděláš, takový to máš."
Omyl většiny nespokojených žen je v tom, že se snaží muži dávat to, co samy chtějí dostávat. Ale to nemůže fungovat. Muži chějí něco jiného. Pokud jsi schopná svému muži dávat to, co chce on, pak máš podstatně větší šanci, že on se bude snažit o totéž.

Můj život po 10-ti letech manželství je možná stereotypní, ale nudným bych ho určitě nenazvala. A můj muž mi téměř denně vyznává lásku. Hádej kdy? Po dobrém jídle! :-D

4 KatyRZ KatyRZ | Web | 11. května 2010 v 19:34 | Reagovat

Leni moc díky za pochvalu foteček ;). Hmm Kerria má taky dobrý postřeh ... Lenka prostě ještě nenarazila na toho, který by jí za tu snahu stál ... Nebo je to jinak? :)

5 renuška renuška | Web | 11. května 2010 v 20:59 | Reagovat

No, tohle bude asi diskuze na delší dobu. Obě strany mají pravdu, žel víc se přikláním k Lence. A proč? Protože jakýkoliv přístup k chlapovi, v dobrém či ve zlém, se nám vrací tak, jak ho chceme přijmout a bohužel většinou očekáváme lži. Ideální je jednat na rovinu a upřímně, takže tady říkám zcela jistě, že pokud chci dostávat lásku, tak klidně uvařím, ale především ji dám najevo. Dám najevo svůj upřímný zájem s přáním být zajímavá a nevšední pro druhou stranu. Budu mluvit s tím, že mi bude odpovídáno.
Zevšední každý vztah, a když tam "něco" chybí, pak nastupují Andělé a Sny. A teď možná i Útlí šediváci ;-).
Leni, tu knížku si asi taky pořídím. Neb z kratičkých úryvků mi byla velice sympatická.

6 Jana Jana | Web | 11. května 2010 v 21:11 | Reagovat

Lení, já nevím, ale myslím, že kvalitní partnerský vztah přejde ze zamilovanosti v lásku. A tam to už není jen o zábavě, ale o opravdickém životě, kde si dva pomáhají navzájem. Podmínkou ale je, že se oba mají rádi a oba mají zájem si v těch všedních dnech pomáhat. A všedních dnů je většina...to jen na chvíli v noci je to taková hra...

7 corly corly | Web | 11. května 2010 v 22:09 | Reagovat

No...ono je to fakt na dlouho a něco je i na tom druhém názoru,ale já teď nejvíc rozumím a absolutně chápu to,co jsi řekla ty Leni.:-)Vlastně bych to tak napsala a myslím si skoro stejně....
A protože já aspoň momentálně to kouzlo a koření mám...:-))),v rámci možnsöstí,tak je mě líto,že ty ne.A tolik moc ti ho přeju!!!!!!
A nezaletíme do Paříže?:-)

8 Monika Monika | Web | 11. května 2010 v 22:39 | Reagovat

Jo s tím, že je ve vztahu občas nuda, nebo že jednou po několika letech i třeba nespolečného bydlení nastane ten stereotyp máš pravdu. Program také vymýšlím většinou já, taky mám n+kdy chuť jen tak trajdat a to ho nebaví :( a někdy jen tak ležet a koukat na sebe a pak....no to už patří jinam! a to ho baví částečně...a pak jsou tu ty dny nudy, kdy se jen plácám od ničeho k ničemu a jedinou útěchou mi je, že se zase uvidíme....

9 Lenka Lenka | 12. května 2010 v 7:12 | Reagovat

Kerrio, však i já vařím... ale výměnou za to lásku nezískávám, snad jen pochvalu, když mu chutná. A rozhodně si myslím, že by ve vztahu nemělo fungovat nějaké "něco za něco". Sama mám dny, kdy bych se pro něj rozkrájela, ale i ty opačné... a chtěla bych, aby i on měl ty dny v alespoň podobném poměru jako já... abych si nepřipadala, jako že jsem mu lhostejná...
Asi tu svou myšlenku neumím dobře vyjádřit slovy, ale snad mi někdo rozumí!

Renuško, já ráda diskutuju! :D Ale my dvě si asi rozumíme... :)
A knížka si myslím, že za přečtení stojí. Kdysi jsem ji už četla, ale moc si to nepamatuju, tak když jsem na ni narazila v antikvariátu, tak jsem si ji odnesla domů... ale zatím jsem přečetla jen kousek... ;)

Janičko, moc děkuju za Tvůj názor. Vidíš to z trochu jiného pohledu, takže jsou pro mě Tvoje názory vždy velmi zajímavé! Ale stejně... stejně i v tom opravdickém životě by o nějakou zábavu a milé maličkosti neměla být nouze...

Corly, moc Ti přeju, ať to kouzlo vydrží co nejdýl!!! Ono i to, co následuje po zamilovanosti, má něco do sebe, ale přesto by si to nějakou úroveň zachovat mělo!!! :D
Do Paříže? Jo! Já bych jela kamkoliv... :)))

Moni, ten můj také není na trajdání... a poslední dobou mám pocit, že ani na to, co podle Tebe patří jinak ;) Ale když já mám pocit, že ono to k tomu vztahu patří a ne že ne! Jinak se myslím, že do vztahu patří i to, že by partneři měli mít společné zájmy... že pak by té nudy bylo méně... a tak nezbývá, než je trpělivě hledat! :)

10 Jana Jana | Web | 12. května 2010 v 7:16 | Reagovat

Leni, já si myslím, že takový vztah, který tu popisuješ, za to nestojí. Já jsem s přítelem už 8 let ale tohle neznám. Občas je to sterotyp ale máme spoustu společných koníčků, hodně cestujeme, máme společné přátele s nimiž trávíme víkendy na chatě...prostě na tu nudu ani není čas. A o tom to podle mě je - aby si dva lidé sedli. Ale toť jen můj názor a Tobě přeju hodně spokojenosti.

11 Jana Jana | Web | 12. května 2010 v 9:02 | Reagovat

Lení,tak jak to popisuješ teď v komentářích, tak to je zas o něčem jiném a v tom s tebou musím jedině souhlasit. Pokud není vztah rovnoměrný, pokud jsi ty jen ta dávající, pak je lépe hledat jiného partnera.Ale opravdu. Tak ti moc držím palce, a jestli mohu radit, začni s hledáním co nejdřív. Vím moc dobře, o čem teď mluvím, bohužel...:)

12 Jana Jana | Web | 12. května 2010 v 11:14 | Reagovat

Leni, já s tebou nemůžu úplně souhlasit...Pravdu máš v tom, že muži jsou od přírody trochu lenoši a možná neumí dávat tolik najevo svoje city, prostě prožívají jinak než ženy...ale není pravda, ve vztahu musí dojít časem k nudě...vztah se vyvíjí, stejně jako každý člověk v tom vztahu, je k tomu potřeba tolerance, ochota a přizpůsobení se tomu druhému...pokud je to vzájemně vyvážené, pak je to ideální ;-)...Ale myslím si, že u tebe je problém právě v těch nedělích, kdybyste spolu byli denně a řešili běžné denní starosti, pak byste teprve oba poznali, jaký ten druhý opravdu je a možná by to nabralo jiný směr...
My jsme spolu už 15. rok a i když jsme zažili několik menších krizí, tak jsme to ustáli a vždycky nás to posunulo dál...jsme sehraná dvojka, máme dvě krásné děti a nudu opravdu neznám...
Tak ať se rozhodneš svůj život jakkoli změnit, přeju ti, abys byla spokojená... :-)

13 Lenka Lenka | 12. května 2010 v 11:15 | Reagovat

[11]: Jani, možná to neumím správně formulovat a pořád nad tím přemýšlím, jak to říct nejlíp. Každý asi známe počátky vztahu dvou lidí a to, že v té doby, si Ti dva vystačí - skoro by nemuseli jíst ani pít, hlavně, že mají jeden druhého - a po těch letech už ani jeden nejsme pro toho druhého vzácností; mně osobně mnohdy jeho společnost k tomu, abych byla spokojená, stačí i teď... ale jeho to nudí... já sama o sobě už pro něj nejsem naplňující... asi tak...
Což ale rozhodně neznamená, že bych ho nemilovala. Po zamilovanosti vztah přechází v něco hlubšího a to si myslím, že se stalo... ale je to trošku jako kdybys měla velblouda a neměl hrby! :D A přece tomu svému velbloudovi neudělám to, že bych ho vyměnila... hrby asi nejsou na velbloudovi to nejdůležitější (pokud s ním nebudu chtít jít do rozlehlé pouště) ;)
Asi tak... A pak to je jak říká Renuška a jak jsem napsala já...
Co se Tvého velblouda týká, tak stejně nemyslím, že bys ho chtěla vyměnit! Píšeš o něm tak hezky! ;)

14 Lenka Lenka | 12. května 2010 v 11:25 | Reagovat

[10]: Jani, my jsme spolu také devátý rok. A přesto jsme stále v hledání společných zájmů na začátku... myslím, že až vypukne léto a budeme si užívát léta krás, což nas baví (když se nemusí nikde moc trajdat :D ) oba, tak to zase budu vidět jinak...
A děkuju!

[12]: Jani, ony ty neděle byly trochu nadsázka... každý všední den s ním snídám i obědvám, protože pracujeme v jedné firmě, a i po práci často někam chodíme... :) Kdybychom spolu ještě bydleli, tak jsme spolu fakt nepřetržitě! :D
Určitě máš pravdu i v tom, že ve vztahu je nutná jakási vyváženost, protože pokud právě tahle rozvnováha nefunguje, tak se jeden cítí nadměrně přetěžován... a pak si od toho druhého potřebuje svým způsobem dobít baterky... nebo se poohlíží po jiném nabíječi... :/

Holky, já všechny Vaše názoru beru a Vaše spokojené vztahy Vám moc přeju!!!

15 renuška renuška | Web | 12. května 2010 v 12:00 | Reagovat

Leni, někdy je potřeba asi svůj život obhájit a ukázat lidem tu skutečnou pravdu, ale ... je dobře bránit něco, co nás v duchu svazuje a my se tím nahlas jen fakt bráníme a nechceme to přijmout?

Je to jen myšlenka. Podstatné je, že pokud to Tobě i M. vyhovuje, i kdybyste po sobě skákali a nebo dělali kotrmelce, je to jen a jen vaše věc. Mezery a nudné chvilky jsou všude, absolutně všude - jen si je mnozí neumí připustit, uvědomit. Myslí si, že tak, jak žijí, je to bezvadné, ale když mají možnost poznat něco nového, uvědomí si, jak obyčejný život měli. A nemluvím tu o nějak extrémních záležitostech, je to prostě jen o našich oblíbených MALIČKOSTECH.
Krásnou středu, princezno!

16 miloSKo miloSKo | E-mail | 12. května 2010 v 17:05 | Reagovat

Tiež sa bojím, že raz nastane taká nuda... Vidím to na svojich rodičoch. Ale vtedy si vždy poviem, že ja nad nudou určite zvíťazím, aspoň raz za čas a znova to bude stáť za to :-D

17 Lenka Lenka | Web | 12. května 2010 v 21:30 | Reagovat

MiloSKo, kéž by! Vzhledem k Tvému celoživotnímu soužití se ženami a neustále chuti k pronikání do jejich tajů, jsi na lepší cestě, než my všichni ostatní!!! ;)

Renuško, myslím, že je to hodně i o tom, jaké potřeby má ta konrétní žena. Já jsem třeba v dětství citově spíš strádala a mám potřebu vynahradit si to teď... možná, teda určitě jsem nevyrovnaná a prostě tu problematiku vidím odlišně od žen vyrovnaných... ale každopádně nevěřím tomu, že by zamilovanost a s ní to kouzlo mohlo vydržet věčně!!! Na počátcích vztahu se k sobě partneři přibližují a ta fáze přibližování nemůže trvat do nekonečna. Přiblíží se k sobě, jak jen to jde, možná to chvíli vydrží, ale časem se nutně zase musí jeden od druhého začít vzdalovat. A záleží na nás samých, jaká maximální vzdálenost je pro nás ještě přijatelná a jaká už ne...
Možná je v tom i obhajování čehosi, co v nás dříme. Možná. Ale finálně docházím k té myšlence, že každý vztah jednou ochladne... a že ten můj M. je vlastně úžasný (fakt je!!!), že stejně jako on občas rozčiluje mě, tak musím rozčilovat i já jeho... a tím se ten náš vztah stává vcelku vyrovnaným! :D
Reni, a ten "Útlý šedivák" by mě docela zajímal! ;)

18 corly corly | Web | 12. května 2010 v 21:41 | Reagovat

Ach jo....kéž by to prvotní okouzlení a zamilovanost,kéž by to bylo věčný.....-)))
A zvlášť pro nás nevyrovnané!!!!!:-)
Ale ono se to poddá....Leničko,moc se mě líbí,jak jsi napsala to,že po té úžasné zamilovanosti přijde právě to hlubší...a to vím na 100%,že u vás je!!!!Kéž by to jednou bylo i u mě....
A neboj,to se poddá!!!!!!:-)

19 Radka Radka | Web | 12. května 2010 v 23:32 | Reagovat

Snad tě trošku pobavím... Vložím do vyhledávacího okýnka "youtube sosáčkama sosáme"... a co mi vyskočí? ODKAZ NA TVOJE VIDEO!:-) Svět je malý, a internet taky!:-)

20 Jana Jana | Web | 13. května 2010 v 8:58 | Reagovat

[14]: Leni, tak tohle mění celou situaci, možnájste spolu příliš často...Každopádně po devíti letech ta úžasná počáteční zamilovanost, okouzlení a touha musí samovolně ustupovat, to je pravda...Teď jde o to, jestli chceš být pořád jenom zamilovaná, nebo mít jednoho partnera napořád, dohromady to jde těžko... :-D :-D

21 Lenka Lenka | 14. května 2010 v 14:14 | Reagovat

Jani, přesně tak... :))) Bude z toho muset vzniknout nějaký hloupý kompromis... :D

Corlinko, moc bych Ti to přála!!!! A uvidíš, že se dočkáš!!!! Vůbec o tom nepochybuj!!!!!
A věřím tomu, že Ty si pak nebudeš stýskat, že se Ti stýská po rozpačitém mrkáčkovi a jeho červeném odstínu pleti!!!! :D :D :D

22 corly corly | Web | 14. května 2010 v 19:29 | Reagovat

:-)))))))))
Leničko,moc děkuju!!!!!:-)
Viděla jsem ho před pár hodinama!!!!!!
A už se mě zase stýská......

23 Lenka Lenka | Web | 15. května 2010 v 20:50 | Reagovat

Však se zase brzy dočkáš, Miru!!! Alespoň mu budeš vzácnější... určitě i on se na Tebe těší!!! :)))

24 corly corly | Web | 16. května 2010 v 21:29 | Reagovat

Tak ještě sedm čárek.....:-))))))
Kéž by se těšil....aspoň trošičku.....:-)))

25 Lenka z bývalé Kafárničky Lenka z bývalé Kafárničky | 17. května 2010 v 0:05 | Reagovat

Ofélie se učí plavat je úžasná kniha! :o) Mám ji ráda. Ale ne se vším souhlasím. Jednou jsem někde zaslechla, že vztah je celoživotní dřina - s nadsázkou, ale pravdivé. A důležité je se tou "neviditelnou" nestat. Což pro "hodné" holky je vcelku těžké, bohužel.

26 Lenka Lenka | 17. května 2010 v 15:12 | Reagovat

Leni, souhlasím... kdybys tam ještě měla návod na to, jak s tím bojovat! :D

Corly, už jen šest!!! :)))) A on ví, kdy přijdeš? Určitě má možnost si to zjistit, ne? ;)

27 corly corly | Web | 19. května 2010 v 20:54 | Reagovat

Ještě čtyři Leničko!!!!!!Ví!!!!!!:-)

28 Lenka Lenka | 20. května 2010 v 9:58 | Reagovat

Už to uteče!!!! A třeba i on odpočítává a těší se... ;)

29 corly corly | Web | 21. května 2010 v 20:44 | Reagovat

Leničko,už to uteklo!!!!!:-))))
Tak zase do pondělka.....!!!!:-))))

30 Werri Werri | Web | 22. května 2010 v 6:57 | Reagovat

Leni otevřela jsi velice zajímavé téma. Jsme s manželem spolu 21 papírových let a zažily jsme dobu kdy jsme byli aktivní, děti to je vůbec samostatná kapitola, tady se o nudě nedá mluvit a později přišel útlum. Ale ani dnes se nenudíme. Pořád objevujeme něco nového. Vloni jsme začali jezdit na kolech, manžel začal hrát hokej, občas tenis... a já vzhledem k mé RS užívám aspon toho co zvládnu. a ted máme další aktivitku i když to je spíš na relax. Když kukneš ke mě, uvdíš, že nám něco vyšlo. :)

31 Lenka Lenka | Web | 22. května 2010 v 19:22 | Reagovat

Corlinko, tak to už se jen dvakrát vyspíš!!!! :))))

Věrko, už k Tobě běžím... jsem zvědavá!!! :)

32 corly corly | Web | 22. května 2010 v 21:51 | Reagovat

Ano,dvakrát!!!!!!!!!:-))))))
No a ty třeba nakonec taky....:-)))))
Co kdyby náhodou.....?????:-)))))

33 Lenka Lenka | Web | 23. května 2010 v 20:21 | Reagovat

A už jenom jednou!!!! ;) Už sis vybrala něco hezkého na sebe? :))))

34 corly corly | Web | 24. května 2010 v 21:08 | Reagovat

Tak zase od začátku....4 noci a 3 dny....
Jo!Vybrala i vzala!Ale moc mě to nepomöhlo......:-(

35 Lenka Lenka | 25. května 2010 v 12:29 | Reagovat

Jakto? Nepotkali jste se? :(
Ale už jen třikrát se vyspíš! Tak se zase můžeš těšit!!! :)))))

36 corly corly | Web | 25. května 2010 v 20:48 | Reagovat

Těším se!!!!!!!!!!!!!!:-))))Ale tak trochu v mezích....
A ty se budeš těšit na kdy?:-))))

37 Lenka Lenka | Web | 26. května 2010 v 20:43 | Reagovat

No, ale i ta trocha těšení za to stojí! To už možná ani nevíš, jaká je to nuda, když nevíš, na co se máš těšit!!! ;)

38 Helča Helča | Web | 27. května 2010 v 15:18 | Reagovat

my jsme s Milanem 10 let a nudu rozhodně nemáme. Máme společné zájmy(mezi ně patří to trajdání po přírodě, to si nejvíce a nejlépe pokecáme a odpočineme), ale i docela odlišné.
Myslím, že u nás stereotyp nehrozí a stále u nás bude veselo!
Ale Milan je extrémně hodný a milý manžel. Tak snad se zadaří i Tobě!
Přiznávám, asi bych měla stejné otázky jako Tvoje sestra!
Hezký den a krásnou neděli!

39 Lenka Lenka | Web | 28. května 2010 v 10:46 | Reagovat

Díky, Helčo! Moc se mi líbí, jak o svém manželství píšeš... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama