Když se žena a muž chtějí dívat spolu na televizi...

3. ledna 2009 v 13:50 | Mlle |  myšlenky slečny Lenky
Opět začínám psát článek s ideou, že bude poskytovat nějaké všeobecné informace a bude maximálně vtipný, ale vzhledem k tomu, že i výběr tématu byl zcela subjektivní, tak pravděpodobně ani článek k objektivitě bude mít daleko.


Co mě vedlo k výběru tématu? Film "Dvě tváře lásky", který bude za chvíli v televizi. Je to první film, který jsme s mým drahým přibližně tak před šesti nebo sedmi lety společně shlédli. První a jeden z mála filmů, na které jsme se společně dívali. Pokud Vás zaráží, že za tu dobu jsme shlédli opravdu jen několik filmů, musím podotknout, že i po celé té době vztahu spolu společnou domácnost a tedy ani společnou televizi nesdílíme, hlavním důvod však asi bude, že prostě není mnoho filmů (snad vyjma těch pro pamětníky a úplně nejraději "Florenc 13:30"), které bychom měli chuť sledovat oba...

Jaké filmy mají nejraději ženy? Pravděpodobně akční filmy ne, že? A některé nemají rozhodně rády ani estrády ;) Která z nás by odolala romantickému filmu s hvězdným obsazením nebo nově vznikajícím českým filmů? Alespoň já jsem na ně vždycky zvědavá... Proč můj drahý ne?

Takže co sledují muži? Můj otec i můj muž každý podvečer zprávy, nejlépe postupně všechny na všech televizních kanálech. Tady trochu pokulhávám, občas si říkám, že bych se měla dozvědět, co se ve světě děje, ale v těch sedm nebo půl osmé nikdy informačně nehladovím. Když už se tu vyskytne ten, který se nutně musí dívat, ani tehdy mě nenapadne dívat se s ním. Nemáte také ten pocit, že zrovna v tento čas je v kuchyni nejvíc práce?

Ano, chápu, že se se mnou ten můj nebude dívat na "Deník Bridget Jonesové", ale co má třeba proti filmu "Účastníci zájezdu" nebo "Paříži, miluji tě"? A jak moc se tyhle jak ženské, tak mužské názory mění časem? Vždyť moji rodiče spolu pravidelně sedí před televizní obrazovkou, dopracovali se k tomu časem? U mně to má, mám pocit, zcela opačný trend... Na začátku vztahu se se mnou třeba na ty "Dvě tváře lásky" díval, dnes už asi ne...

Tak se jdu s trochou sentimentu dívat... drahý tu není, takže sama...
 


Komentáře

1 jantara jantara | Web | 3. ledna 2009 v 14:06 | Reagovat

jo, takhle dopadáme i my :) ale my spolu k té televizi většinou společně usedneme. ale dříve, nebo později jeden z nás usne nudou :D děsná myšlenka. Už vidím dva důchodce na pohovce jak spí u filmu, nakonci se probudí, vypnou ho a přelezou do postele ;)

2 Radka Radka | Web | 3. ledna 2009 v 21:29 | Reagovat

Jéé, to jsi mě pobavila:-D My se s Adamem naštěstí nikdy u televize nikdy nehádali, většinou jsme se "dívali" spolu. Zajímavé je, že všechny filmy co jsme viděli spolu si vůbec nepamatuju:-D Ale většinou jsme se spolu koukali na sportovní přenosy, my oba máme rádi hokej, takže v tom se shodneme:-D akorát bývá veselé, když ležíme v posteli, díváme se na nějaký vynervovaný zápas, nadáváme jak špačci. :-D Kdyby nás někdo slyšel, musel by si myslet že jsme blázni:-D

3 BlackCat BlackCat | 3. ledna 2009 v 22:57 | Reagovat

Já se na televizi nekoukám a má polovička také ne, ale na filmy se díváme spolu a vlastně se i docela shodneme. :-)

4 Jitka Jitka | Web | 4. ledna 2009 v 11:08 | Reagovat

Jsem ochotna se svoují polovičkou shlédnout jakýkoliv film, ale nesměl by mít v ruce ovladač. není totiž možné se s ním dívat na jeden film až do konce, proto se ani nepokouším. Jednou by u nás došlo na 100% k vraždě. Umlátila bych ho ovladačem. Aby se tak nestalo, díváme se každý na svou TV a musím říct, že někdy slyším z vedlejšího pokoje, že se díváme na stejný film. Není to ekonomické, vím, ale je to bezpečné. Neskončím v kriminále. ;o)

5 Zuzka Zuzka | Web | 4. ledna 2009 v 15:38 | Reagovat

tak jelikož na televizi moc nekoukáme, tak to docela jde.. když třeba někdo stáhne nějaký film... Ale máš pravdu, že by asi se mnou nikdy nekoukal na můj oblíbený Deník Bridget Jonesové .. :) Chlapi asi nemají moc rádi tyhle filmy pro ženy... nechápu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama